Kremowy klasyczny żyrandol świecznikowy BELAGE 138-96510/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 8 x E14, 40W |
| Materiał | metal w kolorze KREMOWYM |
| Uwagi | produkt sprzedawany bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Kremowy klasyczny żyrandol świecznikowy. Efektowny w uniwersalnej ciepłej bieli żyrandol z żarówkami świecznikowymi daje niesamowity efekt. Lampa idealnie wpasuje się w klasyczne wnętrza. Świetnie prezentuje się w centralnym miejscu w salonie w domu.

