Pojedynczy kremowy kinkiet ścienny BELAGE 121-96480/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E14, 40W |
| Materiał | metal w kolorze KREMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Pojedynczy kremowy kinkiet ścienny. Oryginalny na uniwersalnym kremowym stelażu kinkiet świecznikowy dedykowany stylowym wnętrzom. Wprowadzi delikatne stylowe światło do pomieszczenia.

