Kryształowa wisząca lampa salonowa BOSTE 18152/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kryształowa wisząca lampa salonowa. Elegancka lampa wisząca z czterema punktami świetlnymi będzie piękną ozdobą w dużych przestronnych bogato zdobionych wnętrzach. Jej kryształowa forma będzie przyciągać wzrok i wprowadzi do pomieszczenia powiew luksusu i szyku. Dedykowana do nowoczesnych aranżacji.

