Piękny kryształowy kinkiet ścienny BOSTE 18153/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Piękny kryształowy kinkiet ścienny. Niezwykle elegancki ,ozdobny kinkiet na ścianę doda uroku i szyku w niejednej sypialni i nie tylko. Jego kryształowa forma i piękne światło przyciągną wzrok i wprowadzą do pomieszczenia powiew luksusu. Kinkiet wykonany bardzo precyzyjnie.

