Lampa stojąca styl skandynawski WAIO WHITE 1698/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 148 cm (wysokość abażura 30 cm) |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | drewno, biały abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Efektowna lampa stojąca styl skandynawski. Oryginalna lampa podłogowa wykonana z naturalnego drewna, z praktyczną półką i zgrabnym abażurem z białej tkaniny. Lampa będzie znakomicie prezentować się w nowocześnie urządzonym wnętrzu, pięknie komponuje się z modnym stylem skandynawskim- naturalnymi tkaninami, drewnem i prostotą.

