Nowoczesny drewniany kinkiet WAIO WHITE 1818/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 14 cm, odległość od ściany 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | drewno, biały abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny drewniany kinkiet z białym abażurkiem. Seria oświetlenia WAIO świetnie wpisuje się w cieszącą się ogromną sympatią stylistykę skandynawską. Użycie naturalnego drewna i abażurów z tkaniny, przyjemnie filtrujących światło dodaje wnętrzu ciepła i przytulności. Oryginalne, starannie wykonane lampy, znakomicie pasują do współcześnie urządzonych wnętrz o minimalistycznym wystroju.

