Lampa wisząca biała 2-płomienna WENO 1512/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe elementy lampy malowane na BIAŁO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca biała 2-płomienna. Jednolicie biała lampa wisząca w nowoczesnym stylu. Szczególnie schludny model który doskonale zaprezentuje się w wielu różnych aranżacjach.

