Lampa wisząca czarna 2-płomienna WENO 1512/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe elemety lampy malowane na CZARNO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca czarna 2-płomienna. Metalowe elementy dekoracji malowane na czarno oraz prosta, elegancka konstrukcja lampy. Schludnie skonstruowany model który nada każdemu wnętrzu wyjątkowego szyku.

