Lampa wisząca biała 3-płomienna MUDO 1585/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe elementy malowane na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca biała 3-płomienna. Metalowe elementy dekoracji malowane w jednolicie białym kolorze. Schludnie skomponowany model który znakomicie zaprezentuje się w każdej aranżacji.

