Lampa wisząca czarna 3-płomienna MUDO 1585/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe elementy lampy malowane na CZARNO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca czarna 3-płomienna. Prosty i nowoczesny wzór który idealnie wpisze się w wystrój wnętrza. Metalowe elementy lampy malowane na kolor czarny.

