Lampa wisząca czarno- złota ALISA GOLD L 14961/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm, możliwość samodzielnego skrócenia, sama lampa ma 30 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 100W |
| Materiał | stal lakierowana, abażur |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca czarno złota. Pojedynczy zwis z abażurem w luksusowej i wyjątkowo eleganckiej kolorystyce będzie pięknie prezentował się w salonie czy jadalni. Prosta forma będzie pasowała do wielu nowoczesnych aranżacji, uwagę zwraca złote wnętrze abażura- złote dodatki to wyjątkowo modne elementy w wyposażeniu wnętrz.

