Nowoczesna lampa podłogowa z abażurem ALISA GOLD 14963/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 205 cm, abażur 30 cm |
| Szerokość | 186 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 100W |
| Materiał | stal lakierowana, abażur CZARNO- ZŁOTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa z abażurem- lampa o dużych rozmiarach, z efektownym abażurem w luksusowej czarno- złotej kolorystyce to znakomita propozycja do przestronnego salonu. Lampa będzie idealnym źródłem dodatkowego światła, wieczorami dużo bardziej nastrojowego niż światło z lampy sufitowej. Lampa stojąca ALISA prezentuje się wyjątkowo elegancko i efektownie.

