Lampa wisząca z modnym abażurem CALISIO JUTA 15402/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, tworzywo |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca z modnym abażurem. Efektowna lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z abażurem jutowym prezentuje się bardzo elegancko. Świetna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasuje do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

