Efektowna lampa z jutowymi abażurkami CALISIO JUTA 15403/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, tworzywo |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowna lampa z jutowymi abażurkami. Oryginalna 3-ramienna lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z pięknymi jutowymi abażurami prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

