MUSA 19107/L nowoczesna podwójna lampa wisząca
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | regulowana od 45 cm do 88 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA, DREWNIANE ELEMENTY W KOLORZE NATURALNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna lampa typu zwis.

