MUSA 19112/L czarna pojedyncza lampa wisząca
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | regulowana od 45 cm do 95 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA, DREWNIANE ELEMENTY W KOLORZE NATURALNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa typu zwis.

