Modna lampa do salonu złota VAVE S 18861 G/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 130 cm, wysokość korpusu lampy 35 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal mosiądzowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Modna lampa do salonu złota. Bardzo efektowna lampa z drucianym kloszem- jeden z najmodniejszych obecnie modeli, w pięknym złotym kolorze. Do efektownych lamp VAVE szczególnie polecamy ozdobne żarówki w stylu retro, idealnie podkreślą ich piękno.
Lampa jest dostępna także w kolorach białym i czarnym.

