Nowoczesna złota lampa wisząca VAVE L 18857 G/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 130 cm, wysokość korpusu lampy 47 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal mosiądzowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Nowoczesna złota lampa wisząca z drucianym kloszem. Stylowa lampa eksponująca żarówkę, doskonała do wnętrz urządzonych w klimacie loftowym. Do kompletu szczególnie polecamy ozdobne żarówki filamentowe przypominające kształtem żarówki z początków XXw, idealnie podkreślają nieco industrialny styl lampy.
Lampa jest dostępna także w kolorach białym i czarnym.

