Modna lampa wisząca do jadalni LALKI KL/L1ARKIN/P/S/OZ/EL 2-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 43,2 cm, maksymalna: 226 cm, korpus lampy: 37,5 cm |
| Szerokość | 20,3 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BRĄZ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Modna lampa wisząca do jadalni w kształcie stylizowanej klatki. Bardzo ciekawy model w wersji deluxe- wykonany z wysokiej jakości materiałów z dużą dbałością o szczegóły. Piękny, ciemnobrązowy kolor dodaje lampie odrobiny stylu vintage. Szczególnie polecamy stosowanie z żarówkami ozdobnymi- lampy eksponujące żarówkę wyglądają w takim zestawieniu wyjątkowo efektownie.

