Modna srebrna lampa klatka LALKI KL/L1ARKIN/P/S/NI/EL 2-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 43,2 cm, maksymalna: 226 cm, korpus lampy: 37,5 cm |
| Szerokość | 20,3 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SZCZOTKOWANY NIKIEL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Modna srebrna lampa klatka- nowoczesna a jednocześnie bardzo elegancka. Lampy w kształcie metalowych klatek to od pewnego czasu bardzo popularny trend w oświetleniu- prezentowany model to wersja luksusowa. Ciekawe wykończenie w srebrzystym odcieniu szczotkowanego niklu świetnie wygląda we wnętrzach o chłodnej kolorystyce.

