Nowoczesna biała lampa nad stół BERYS WHITE 1976E/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 86 cm |
| Szerokość | 83 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa nad stół. Prosta lampa z ciekawymi metalowymi kloszami, będzie znakomitym dodatkiem do wnętrz skandynawskich i tych urządzonych w stylu loft. Funkcjonalne lampy z serii BERYS świetnie pasują także do nowoczesnego wystroju przestrzeni biurowych.

