Nowoczesna lampa do jadalni BERYS BLACK 1976E/1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 86 cm |
| Szerokość | 83 cm, głębokość 15 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa do jadalni. Oryginalna lampa wisząca z trzema, metalowymi kloszami będzie doskonała do umieszczenia nad stołem, barkiem czy wyspą kuchenną. Stylowy model do minimalistycznych aranżacji, ponadczasowa czerń będzie pasowała do każdej kolorystyki wnętrza. Lampa od polskiego producenta.

