Nowoczesna czarna lampa wisząca SAWEN 19082/L podwójna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80-25 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa wisząca w industrialnym stylu. Podwójna lampa, idealna do umieszczenia nad wyspą w stylowej kuchni czy nad stołem w jadalni.

