Nowoczesna czarna lampa wisząca SAWEN 19083/L potrójna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65-25 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa wisząca z metalowymi kloszami. Minimalistyczna lampa sufitowa, która nawiązuje wyglądem do stylu industrialnego. Lampa wyjątkowo dobrze pasuje do wnętrz o prostym, nowoczesnym wystroju, świetnie komponuje się ze stylem skandynawskim i loft.

