Nowoczesna lampa loft AMALE 19153 G/N złota
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana, mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Nowoczesna lampa loft z bardzo efektownym szklanym kloszem. Ta oryginalna lampa nawiązuje swoim kształtem do oświetlenia znanego z dawnych hal produkcyjnych, jednak we współczesnej, można by rzec luksusowej formie. Piękny klosz z metalizowanego szkła w złotym kolorze zestawiono z industrialnymi dodatkami z mosiądzu i lakierowanej stali- całość tworzy wysmakowaną i elegancką kompozycję. Lampa wisząca do kuchni, jadalni lub salonu będzie modnym akcentem we wnętrzu.

