Modny kinkiet loft AMALE 19154 SI/N srebrny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło metalizowane, stal lakierowana, mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Modny kinkiet loft. Efektowna lampa utrzymana w industrialnym klimacie. Zwraca uwagę błyszczącym szklanym kloszem i ozdobnymi elementami z mosiądzu i lakierowanej stali przypominające wykończenie dawnych lamp fabrycznych. Luksusowy kinkiet idealnie uzupełni lampę wiszącą AMALE.

