Nowoczesna lampa sufitowa skandynawska ZIRTA 1174/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany proszkowo na kolor BIAŁY, drewno |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa w stylu skandynawskim. Niewątpliwe wrażenie robi geometryczny stelaż drewnianymi elementami. Ze względu na swoją niewielką wysokość model pasuje do niskich pomieszczeń. Wyprodukowano w Polsce.

