4-ramienna nowoczesna lampa sufitowa ZIRTA 1173/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany proszkowo na kolor CZARNY, drewno |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
4-ramienna nowoczesna lampa sufitowa ZIRTA stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych żyrandoli lub plafonów. Geometryczny model w nowoczesnym stylu pięknie prezentuje się w gustownie urządzonych wnętrzach. Wyprodukowano w Polsce.

