Nowoczesna lampa wisząca do jadalni RUNDA 160138/AA 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, szklane klosze transparentne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca do jadalni. Ciekawa lampa o prostym kształcie, będzie pasowała zarówno do mieszkań jak i do wnętrz użytkowych jak biura czy sklepy. Dzięki zastosowaniu transparentnych, szklanych kloszy lampa daje dużo światła.

