Nowoczesna lampa ze szklanym kloszem RUNDA 19121/AA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, szklany klosz w kolorze szampańskim |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Nowoczesna lampa ze szklanym kloszem. Ciekawa lampa wisząca do umieszczenia punktowo lub w rzędzie, uwagę zwraca szklany klosz w ciepłym odcieniu szampana. Minimalizm w najlepszym wydaniu, doskonale pasuje do wielu aranżacji, świetny zarówno do mieszkań jak i wnętrz użytkowych.

