Nowoczesna potrójna lampa w stylu loft TULOSA 11869 TU3 CH TR/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/CHROM, klosz TRANSPARENT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna potrójna lampa w stylu loft. Wyjątkowa potrójna lampa wisząca, na czarnym stelażu wykończona chromowanymi elementami oraz transparentnymi kloszami doskonale prezentuje się w stylowych aranżacjach wnętrz. Zwraca uwagę, niezwykle elegancka. Produkt polski.

