Oryginalny pojedynczy czarny zwis TULOSA 11864 TU1 MS TR/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY, klosz TRANSPARENT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny pojedynczy czarny zwis. Oryginalna pojedyncza lampa wisząca, na czarnym stelażu wykończona elementami w kolorze złotym oraz transparentnym kloszem doskonale prezentuje się w stylowych aranżacjach wnętrz. Zwraca uwagę, niezwykle elegancka. Produkt polski.

