Oryginalna 4-punktowa czarno-biała lampa z abażurami HILDO 11052/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm (dowolnie regulowana od 40 do 100 cm) |
| Szerokość | 97 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, abażur tkaniny w kolorze BIAŁYM ze złotym wnętrzem |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna 4-punktowa czarno-biała lampa z abażurami. 4-punktowa lampa wisząca w nowoczesnym stylu z uniwersalnymi jasnymi kloszami będzie świetnym elementem oświetleniowym w jasnych aranżacjach pomieszczeń i nie tylko. Lampy z serii HILDO zostały wyprodukowane przez polskiego producenta. Nowoczesne abażury zostały dodatkowo wzbogacone złotym wnętrzem pięknie odbijającym światło.

