Pojedyncza lampa wisząca z dużym abażurem HILDO 11052/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm (dowolnie regulowana od 40 do 100 cm) |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, abażur tkaniny w kolorze BIAŁYM ze złotym wnętrzem |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza lampa wisząca z dużym abażurem. Lampa wisząca w nowoczesnym stylu będzie świetnym elementem oświetleniowym w jasnych aranżacjach pomieszczeń i nie tylko. Lampy z serii HILDO zostały wyprodukowane przez polskiego producenta. Nowoczesne abażury zostały dodatkowo wzbogacone złotym wnętrzem pięknie odbijającym światło.

