Oryginalna czarna lampa wisząca HOLOM 6 BLACK 11082K1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 118 cm |
| Szerokość | 123 cm; głębokość 123 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna czarna lampa wisząca inspirowana stylem art deco. Charakter lampy wiszącej podkreśla uniwersalny czarny kolor lakieru, którym pokryte są metalowe elementy produktu. Niecodzienny design i najwyższa jakość wykonania zadowoli naszych najbardziej wymagających klientów. Seria lamp HOLOM to także inne modele lamp, które dostępne są na naszej stronie.

