Podwójny czarny kinkiet ścienny HOLOM 2 BLACK 11082D1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 63 cm; głębokość 19 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Podwójny czarny kinkiet ścienny to nasza propozycja dodatkowego oświetlenia nowoczesnej sypialni czy minimalistycznego salonu. Ciekawego designu lampie ściennej dodają klosze o kulistym kształcie, które w piękny sposób doświetlają wnętrze. Całość wykonana jest z surowców najwyższej jakości przez polskich rzemieślników.

