Oryginalna pojedyncza złota lampa wisząca ROSA 11913 R01 MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalna pojedyncza złota lampa wisząca. Ciekawie zaprojektowana lampa wisząca, dzięki niewielkim gabarytom bardzo uniwersalna pomoże podkreślić światłem wybrane elementy wnętrza. Lampa doskonale sprawdzi się także na małych powierzchniach jak korytarze, wnęki, małe pokoje i nie tylko.

