Oryginalny pojedynczy czarny zwis ROSA 11912 R01 CZ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny pojedynczy czarny zwis. Ciekawa lampa wisząca, dzięki niewielkim gabarytom bardzo uniwersalna pomoże podkreślić światłem wybrane elementy wnętrza. Lampa doskonale sprawdzi się także na małych powierzchniach jak korytarze, wnęki, małe pokoje i nie tylko.

