Oryginalny biały kinkiet BIER 11021/K1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor biały, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Oryginalny biały kinkiet. Ciekawa lampa o prostym fasonie, pasująca do wielu modnych aranżacji. Połączenie uniwersalnej bieli z kloszem daje wrażenie prostoty a zarazem elegancji. Kinkiet idealnie dopasowany do żyrandoli BIER.

