Piękny biały żyrandol z kloszami BIER 11021/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Piękny biały żyrandol z kloszami. Oryginalny, prosty żyrandol świetnie wpisuje się w aktualne trendy w wystroju wnętrz. Lampa ze szklanymi kloszami na uniwersalnym białym stelażu. Całość stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych żyrandoli.

