Oryginalny czarno-złoty kinkiet WHELE 18430/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 28 cm, odległość od ściany 12,5 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 20W, |
| Materiał | stal lakierowana, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny czarno-złoty kinkiet. Unikatowy elegancki czarno-złoty kinkiet o oryginalnym dizajnie świetnie wpasuje się w stylowe wnętrze nowoczesnej sypialni jak i salonu. Z pewnością przyciągnie wzrok i zwróci uwagę. Kinkiet wykonany z najwyższej jakości materiałów. Kinkiet z włącznikiem do gniazdka.

