Piękna złota lampa wisząca WHELE 19028/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 137 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, |
| Materiał | stal lakierowana, sklejka |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Piękna złota lampa wisząca. Oryginalna pięknie zaprojektowana złota lampa wisząca będzie idealnym elementem oświetleniowym w dużych przestronnych nowoczesnych wnętrzach. Sprawdzi się jako źródło światła zawieszone nad stołem pojedynczo lub w zestawie.

