Oryginalny czarny kinkiet ścienny PREGA 1670/K1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 14 cm; średnica klosza: 13 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny czarny kinkiet ścienny. Ciekawa lampa o prostym fasonie, pasująca do wielu modnych aranżacji. Połączenie czerni z kloszem daje wrażenie elegancji i luksusu. Kinkiet idealnie dopasowany do żyrandoli PREGA.

