Podwójna stylowa lampa wisząca PREGA 1670/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 70 cm; średnica klosza: 13 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Podwójna stylowa lampa wisząca. Oryginalny, prosty żyrandol świetnie wpisuje się w aktualne trendy w wystroju wnętrz. Lampa ze szklanymi kloszami na czarnym stelażu. Całość stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych żyrandoli.

