Oryginalny kinkiet ścienny NEWPER 18157/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 34 cm, odległość od ściany 23 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal chromowana, tkanina, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Oryginalny kinkiet ścienny. Piękny zwracający uwagę o nieprzeciętnym wyglądzie kinkiet ścienny sprawdzi się jako ozdoba do sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego. Wykonany z należytą precyzją z najwyższej jakości materiałów.

