Oryginalny kolorowy plafon świeczniowy SUMRO 16286/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA W KOLORZE ECRU |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Oryginalny kolorowy plafon świecznikowy. Piękny efektowny duży plafon sufitowy, bardzo ciekawie zaprojektowany z oryginalnymi kolorowymi dodatkami w postaci motyli. Zwraca uwagę. Idealny do stylowych klasycznych wnętrz.

