Ozdobny podwójny kinkiet ścienny SUMRO 16284/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA W KOLORZE ECRU |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Ozdobny podwójny kinkiet ścienny. Piękny efektowny podwójny kinkiet ścienny, bardzo ciekawie zaprojektowany z oryginalnymi kolorowymi dodatkami w postaci motyli. Zwraca uwagę. Idealny do stylowych klasycznych wnętrz.

