Oryginalny potrójny czarny kinkiet PAK 110301/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 13 cm |
| Szerokość | szerokość 67 cm, odległość od ściany 15 cm, średnica klosza 12 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 ; maksymalna moc żarówki 12W, źródło światła wymienne |
| Materiał | aluminium w kolorze CZARNYM, szklany biały klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny potrójny czarny kinkiet. Oryginalny, pięknie zaprojektowany potrójny kinkiet czarny w zestawie z białymi szklanymi kloszami w kształcie kuli będzie niepowtarzalnym dodatkiem w każdej stylowej sypialni i nie tylko. Wprowadzi subtelne, delikatne światło.

