Pojedynczy stylowy kinkiet PAK 110299/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 13 cm |
| Szerokość | szerokość 33 cm, odległość od ściany 15 cm, średnica klosza 12 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 ; maksymalna moc żarówki 12W, źródło światła wymienne |
| Materiał | aluminium w kolorze CZARNYM, szklany biały klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy stylowy kinkiet. Oryginalny, pięknie zaprojektowany pojedynczy kinkiet czarny w zestawie z białym szklanym kloszem w kształcie kuli będzie niepowtarzalnym dodatkiem w każdej stylowej sypialni i nie tylko. Wprowadzi subtelne, delikatne światło.

