Oryginalny żyrandol z abażurkami do pokoju ARIKO 133-21663/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 3 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Oryginalny żyrandol z abażurkami do pokoju. Oryginalna lampa dedykowana stylowym wnętrzom- jeżeli poszukują Państwo ciekawego oświetlenia do salonu czy jadalni seria ARIKO będzie zdecydowanie warta uwagi. 3-ramienna współczesna wersja żyrandola, szczególnego uroku nabiera zawieszona w centralnym punkcie w pomieszczeniu.

